Siparişleriniz, ödeme onayının alındığı an itibariyle;

Son sipariş saati: 17:00 GMT+03:00 (İstanbul)
Siparişin sevkiyata hazırlık süresi: 0-1 iş günü (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir.
Nakliye süresi: 1-5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde siparişiniz size ulaşacaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Fast Büro garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

fastburo.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Firma Adı: Fast Büro
ADRES: Cihangir Mh. Tunç Sk. No:15/A Avcılar / İstanbul
EPOSTA: info@fastburo.com
TEL: +90 212 591 72 22 – 23
TEL: 0(531) 622 46 39
Vergi Dairesi: YENİKAPI
Vergi Numarası: 0860831619